Постинг
01.06.2013 10:30 -
ДА БЛАГОДАРИМ НА БОГА!
Хората трябва да са благодарни на Бога, че им изпрати Хитлер. Защото Хитлер им показа нагледно, на какво е способен човекът…
Ние, българите, трябва да сме благодарни на Бога, че ни изпрати Волен. Така всички ние разбрахме, че българските политици са само една шайка от гамени, далавераджии и мръсници…
Слава тебе, Господи!
АПОСТОЛ АПОСТОЛОВ
Няма коментари
Търсене
За този блог

Гласове: 3893

